Estetická medicína

Pomocí mezoterapie se do podkoží aplikuje kyselina hyaluronová, vitamíny a další látky, které pleť vyživí, rozjasní, vyhladí vrásky, hloubkově jí hydratují a nastartují tvorbu kolagenu.

Samotné vpichy se provádí pomocí speciálního aplikátoru Raffine (Automatic Micro needle Therapy System), pro zvýšení komfortu pacienta se před ošetřením aplikuje anestetický krém.

Výsledek je vidět ihned po prvním ošetření. Pro co nejlepší efekt doporučujeme absolvovat ošetření 3x, přibližně v intervalu 2 - 4 týdnů. Poté k udržení výsledného efektu stačí absolvovat mezoterapii jednou ročně.

 

Omezení po výkonu:

Několik dní po ošetření se vyhněte slunci a používejte krémy s vysokým ochranným faktorem.

 

Cena:

Cena jednoho ošetření 1000 – 1500,-

Konečná cena ošetření je individuální, dle celkového množství spotřebovaného materiálu a konkrétního typu aplikovaných látek.

Používáme kvalitní italské preparáty Pressensa.

Botulotoxin se aplikuje především do podpaží, kde bývá pocení nejvíce obtěžující. Tento výkon je prováděn v místním znecitlivění anestetickým krémem, který je nanášen na ošetřovanou oblast 20-45 minut před zahájením výkonu.

K odstranění vrásek v dolní polovině obličeje a ke zvětšení objemu rtů jsou nejčastěji používány výplňové materiály na bázi kyseliny hyaluronové. 

Estetická metoda, která spočívá v aplikaci ovocných kyselin (nejčastěji kyseliny glykolové) na pleť. Působením těchto kyselin se odloučí povrchové vrstvy pleti.

Zjemnění až úplné vyhlazení vrásky aplikací botulotoxinu je vhodné především v oblasti nad kořenem nosu, na čele a kolem očí, kde oslabení mimiky obličeje není rušivé.