fotka CV brodskaMUDr. Petra Brodská Ph.D. má více než 15ti leté zkušenosti v oboru dermatologie a to jak z Čech, tak ze zahraničí. Je autorkou řady odborných článků a studií, publikuje v odborné literatuře a také přednáší na lékařských kongresech.

 

Od roku 2008 pracuje jako lékařka na Dermatovenerologické klinice lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Fakultní nemocnice v Plzni. Atestační zkoušku II. stupně z oboru dermatologie úspěšně složila v roce 2013. V následujícím roce dokončila postgraduální studium na lékařské fakultě Univerzity Karlovy a byl jí udělen akademický titul Ph.D. V roce 2016 jí byl udělen Českou lékařskou komorou diplom za celoživotní vzdělávání lékařů.

 

Doktorka Brodská absolvovala odborné stáže na klinikách v Salzburgu (Rakousko), Zurichu (Švýcarsko) nebo Mnichově (Německo). Je členem v řadě odborných společností – Česká lékařská komora, Česká dermatovenerologická společnost (ČDS) a mezinárodní European Academy of Dermatology and Venerology (EADV). Je držitelem certifikátů pro specializaci v korektivní dermatologii a kosmetologii, například pro aplikaci botulotoxinu, výplňových materiálů, nebo pro provádění chemického peelingu.

 


 ordinace 1   ordinace 2